צרו קשר להצעה
  קורס מכירות פרונטליות

  האינטרס המרכזי של כל עסק הוא הכשרה של אנשי מכירות מקצועיים, שעברו סדנת מכירות פרונטליות. אנשי המכירות הפרונטליות הם הקשר הישיר של הלקוח לחברה, ומהווים את הפנים של החברה בציבור. יכולות התקשורת שלהם, הוורבליות, יצירת הקשר האישי, ויחסי האנוש שלהם, הם אלו שיקבעו בסוף אם הלקוח ירכוש את המוצר או השירות של החברה שלכם. אנשי מכירות מקצועיים מתורגלים בעבודה עם כלי שירות ומכירה ייחודים, ועושים בהם שימוש באופן קבוע, על מנת לעבוד מול סוגים שונים של לקוחות. למידה של כלים מסוג זה כבר בשלב ההכשרה הראשונית של אנשי מכירות, בקורס מכירות פרונטליות של מרכז טל, מבטיחה את הצלחתם בתפקיד ועוזרת לקדם את יעדי החברה.

   

  מה לומדים בקורס מכירות פרונטליות?

  מכירה פרונטלית היא מכירה הדורשת כישורים מאוד מסוימים מהמוכר, והיא שונה לחלוטין מכל שיטת מכירה אחרת. בקורס מכירות פרונטליות לומדים הנציגים:

  • כללי ייסוד בעמידה מול קהל, כולל תקשורת בלתי מילולית והכרות עם קהל היעד.
  • למידה של פירמידת המכירות, התהליך החשיבתי שמניע אדם לרכישת מוצר.
  • שיטות שונות לזיהוי צרכי הלקוח ומענה מדויק לצורך בעת שיחת המכירה.
  • מיומנויות מכירה וזיהוי התנגדויות.
  • הכירות עם תהליך סגירת העסקה, מהם השלבים הקריטיים.
  • רכישת אמון הלקוח והפניית תשומת הלב שלו לשיחת המכירה – איך לגרום ללקוח להישאר עד צד בשיחה עד לסיום המכירה.

  כשהנציג מגיע לשטח, ומתחיל באופן אינסטינקטיבי ליישם את הכישורים שלמד בקורס, התוצאות שהוא מביא לחברה הן מהירות ורווחיות.

   

  מוכר איכותי לחברה איכותית

  צוות המכירות הפרונטליות שלכם לא עומד ביעדים? החברה מרגישה שחסר בצוות משהו, ואתם רוצים להביא אותו לנקודת השיא שלו? קורס מכירות פרונטליות של מרכז טל יעשה את ההבדל. בקורס הנציגים יעשירו את הידע המקצועי שלהם, ילמדו כלי עבודה חדשים וירעננו שיטות מכירה מוכרות וידועות. הקורס פותח אופקים, ומזרים דם חדש באנשי המכירה, שיחזרו ממנו עם נכונות להביא תוצאות מידיות. עם המכירות הפרונטליות בחברה שלכם הם הדרך המרכזית להעשרת קהל הלקוחות, פנו עוד היום למרכז טל ואנו נקבע לכם תאריך לקורס.