צרו קשר להצעה
  סדנאות פיתוח מנהלים

  סדנאות פיתוח מנהלים מאפשרות לדרג הניהולי לקחת פסק זמן מהשגרה הלחוצה, ולהעשיר את הידע המקצועי שלהם בצורה חווייתית. מנהלים, כמו כל עובד אחר בחברה, עשויים לשפר את הביצועים שלהם אם יקבלו כלים מתאימים לאופי העבודה שלהם. לכן חברות בוחרות להשקיע זמן יקר ערך כדי לשלוח את הצוות הניהולי לסדנאות פיתוח מנהלים, ורואות בזמן הזה כמשמעותי להתפתחות החברה כולה. מנהל בעל יכולת ניהול זמן, עמידה ביעדים ויחסי אנוש מצוינים, הוא בעל ערך רב מאוד, וחידוד של מיומנויות אלו נמצא גבוה בסדר העדיפויות של הארגון. סדנאות פיתוח מנהלים של מרכז טל ממחישות באופן ייחודי כלים רבים לשיפור תוצאות אצל מנהלים.

   

  סדנאות פיתוח מנהלים – להעמיק את הידע

  בסדנאות ההשתתפות הקבוצתית מביאה לדיון ייחודי לכל קבוצה ומעלה סוגיות אישיות שהמנהלים חווים בתפקידם. הדוגמאות האישיות, מובילות את השיח למקומות שבהם המנהלים חשים צורך לקבל חיזוק, מביאות לקדמת הבמה נושאים שלעיתים נראים לא רלוונטיים ומאפשרות שיח פתוח של המשתתפים. כמו כן, המשתתפים בסדנה לוקחים חלק אקטיבי ונדרשים לתרום מעצמם, מה שמחייב אותם להיות בקשב למתרחש בקבוצה.

  נוסף לכך, בסדנאות פיתוח מנהלים ניתן להגדיר מראש את מטרת הסדנה, ובהתאם לבנות קו עלילה שינחה את המשתתפים לאורכה. סדנה בתחום ניהול משברים, לא תהיה זהה בתכניה לסדנת בתחום עמידה ביעדים ותפוקות. כך, נוצרת הזדמנות נוספת להקשיב לצרכים ממשיים של מנהלים ולהתאים את שעות ההעשרה לתהליכים פנים ארגוניים שמעסיקים את הדרג הניהולי.

   

  מעשירים את הדרג הניהולי

  העשרה היא לא מילה גסה. רוצים לתת לדרג הניהולי בארגון שלכם תכנים מקצועיים, מגוונים ומותאמים לצרכים שלהם? לפתח מיומנויות ניהוליות מתקדמות או להעשיר בידע בתחום מסוים? סדנאות פיתוח מנהלים של מרכז טל מתואמות לצרכי החברה באופן פרטני, נותנות מענה לפי הדרישות שעולות מהמנהלים ועושות שימוש בשיטות עבודה עכשוויות. הצוות מנחה את המשתתפים בסדנאות ומלווה אותם בתהליך הלמידה, תוך עידוד שיח בין המשתתפים ויצירת קו מנחה לסדנאות. בנוסף, הסדנאות משלבות סימולציות מחיי היום יום, שמאפשרות למנהלים להטמיע במהרה את הכלים שנרכשו בסדנה.