צרו קשר להצעה
  אודות

  מרכז טל תקשורת אפקטיבית בארגונים הינה חברת בוטיק ותיקה המתמחה בפיתוח, ייעוץ והדרכה למנהלים, אנשי מכירות ותועמלנים רפואיים. משרדיה במושב עולש שבעמק חפר.

  החברה הוקמה בשנת 2002 על ידי מיכה שנהב ומרב תשובה, במטרה לתת בידי אנשים בארגונים תעוזה וכלים אפקטיביים, מתחום התקשורת הבין אישית. זאת, בכדי לשפר את ביצועי המנהלים בארגון ולהשיג את יעדי המכירה שנקבעו.

  שירותי מרכז טל ללקוחותיה כוללים סדנאות ואימונים עסקיים, קורסים ותכניות הדרכה פנים ארגוניות, ייעוץ 1:1 ופיתוח אישי, הרצאות מיוחדות והנחיית פורומים מקצועיים. בנוסף, מציעה החברה שירותי אירוח לסדנאות וימי עיון באווירה כפרית.

  החברה מפתחת ידע ייחודי, מיומנויות חדשות ורפרטואר בלעדי של סדנאות והרצאות המתאימות לכל גורם בארגון המשפיע על התוצאות. מאנשי מכירות למנהלים, מאחיות ורוקחים ועד רופאים מומחים.

  הלקוחות הן בעיקרן חברות עסקיות ועסקים פרטיים הפועלים בשווקים תחרותיים ומשתנים.​ בינהם – ארגוני תרופות ובריאות, פיננסים וסלולר, משפטים והייטק.

  לעתים, אלו ארגונים המשיקים מוצר חדש או חברות העומדות בפני שאלה או החלטה אסטרטגית.

  מרכז טל בשוק התרופות

  בשנת 2003 פרצה מרכז טל לתודעה של שוק התרופות בישראל, כאשר זיהתה את הצורך הגובר בהכשרה עוצמתית ומכירתית לצוותי התעמולה, בעבודתם מול רופאים ואחיות.

  החברה פיתחה את תפיסת התעמולה הפרואקטיבית וכן כלים ומודלים עצמאיים לניהול שיחות תעמולה אפקטיביות. הראשונות להזמין קורסים וסדנאות תעמולה של מרכז טל היו חברות התרופות רפא ו MSD.

  במהלך השנים התרחבה פעילותה של מרכז טל כחברת ייעוץ והדרכה בעולם הרפואי, והחל משנת 2009 מתקיימות גם הרצאות מיוחדות לרופאים ואחיות בתחומי Compliance & Adherence של מטופלים כרוניים והתמודדות עם התנגדויות.

  מרכז טל מחויבת להתאמת התכנים אל הקבוצה והקהל, הקפדה על יחס גבוה של תרגול ורמת הנחיה גבוהה ודינאמית של הסדנאות, ההרצאות ותהליכי הייעוץ.

  נשמח לעבוד אתכם.

  מי אנחנו

  מיכה שנהב ומרב תשובה, אנשי מדעי ההתנהגות, יועצים ומנחים ארגוניים, מרצים לתקשורת בין אישית אפקטיבית בחברות עסקיות.

   

  מרב ומיכה החלו את דרכם המשותפת כאנשי מכירות לפני למעלה מ 20 שנה. את הכשרתם כיועצים ומנחים ארגוניים רכשו בחברות הייעוץ וההדרכה המובילות בארץ של סוף שנות ה 90.

   

  ב 2002, הקימו את מרכז טל תקשורת אפקטיבית בארגונים.

   

  בני הזוג גרים עם 3 ילדיהם במושב בארותיים שבעמק חפר.

  פרגון - זו לא מילה גסה

  ההרצאה המקורית והמרתקת של השנה, מבהירה היטב את חשיבות הפרגון בחיים הפרטיים ובעסקים ומעודדת אותנו לפרגן! ולא רק לעצמנו.

   

  בהרצאתה החדשנית והכובשת על משמעות הפרגון, נוגעת מרב תשובה ב 'בטן הרכה' של כולנו: חברים ובני משפחה, מנהלים ועובדים, לקוחות וספקים, בעלי עסקים ובתרבות הישראלית בכלל.

   

  בדרכה המיוחדת מאפשרת מרב לקהל בהרצאה לבחון מחדש את מגוון היכולות החברתיות שלו.

   

  ההרצאה מתקיימת עבור קהל ארגוני ועסקי, גופים ועמותות, כנסים וימי עיון, אירועי חברה וחוגי בית, אירועי השקה והרמת כוסית בערבי חג.

  מכירה מבוססת רגש

  מכירות מבוססות על אמנות ניהול הרגש. ב 2002 קיבל פרופ' דניאל כהנמן את פרס נובל על מחקרו שמצא קשר הדוק בין רגש לקבלת החלטות. בהרצאה מתמקד מיכה בתובנה זו ומסייע למשתתפים להטמיע אותה בהוויה המקצועית שלהם ובשיחות המכירה

  אינטראקציה חיובית I שפת הגוף של הלקוח ושלנו I שאלות 'חכמות' למיפוי והבנת התמונה הכוללת של הלקוח I הקשבה וזיהוי הזדמנויות חדשות I טכניקות להצגת תועלות ופתרונות I טכניקות סגירה I התמודדות אפקטיבית עם התנגדויות

  אירוח סדנאות, ישיבות וימי עיון במרכז טל

  בואו לארח את הסדנאות שלכם בחדר ההדרכה של מרכז טל, במושב עולש שבעמק חפר​:

  • מתאים לאירוח כל פורום עד 14 איש
  • קירבה לכביש 6 (מחלף ניצני עוז)
  • שפע חנייה ופינת קפה
  • ארוחות בוקר וצהריים מוגשות במקום
  • פינת ישיבה צמודה ומוצלת 
  • חדר הדרכה מאובזר ומקצועי
  • חיבור WII FI + פינת Networing
  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל